ZAMÓW PUBLIKACJE

TUTAJ ZAMÓWISZ MOJE KSIĄŻKI

W TYM MIEJSCU ZAMÓWISZ MOJE PUBLIKACJE

STRAŻNIK PIEKŁA

Dwunastoletni Maciek wraz z kolegami wpada na trop przerażającej tajemnicy kryjącej się w starej chacie w lesie. Dom jest zamieszkiwany przez osobnika wśród miejscowej ludności nazywanego Starym Dziadem.

Wbrew logice i ostrzeżeniom kolegów Maciek postanawia dowiedzieć się, co to za sekret, zacieśniając ryzykowną znajomość z człowiekiem, który – jak się wkrótce okazuje – ma ścisły związek z pobliskim obozem zagłady. Wkrótce chłopak przekonuje się, że niektórych tajemnic nie powinno się odkrywać.

Budzą się przerażające siły, które sprawią, że Maciek wraz z kolegami będzie musiał walczyć o życie.

STRAŻNIK PIEKŁA

47,00 PLN
  • Autograf
  • Dedykacja
  • InPost - 12 zł

ENCELADUS

Podczas badań nad księżycem Saturna, Enceladusem, NASA odkrywa nieznane anomalie, które mogą wskazywać na to, iż pod powierzchnią satelity znajduje się inteligentne życie. Zostaje zorganizowana wyprawa, nad którą dowództwo obejmuje kapitan Dębiński, doświadczony weteran wypraw kosmicznych. Razem ze swoją załogą, mając do dyspozycji najnowocześniejszy statek badawczy, stawią czoła nieznanej tajemnicy, która kryje się pod powierzchnią Enceladusa. Odkrycie, którego dokonają, sprawi, że pogląd na początki ludzkości będzie wymagał dogłębnej weryfikacji. Jednak najważniejszym zadaniem załogi okaże się ratowanie ludzkości przed zagładą z pomocą pewnej niesamowitej istoty…

ENCELADUS

42,00 PLN
  • Autograf
  • Dedykacja
  • InPost - 12 zł

IN NOMINE DIABOLI

Koniec XVII wieku, Małopolska. Bogobojna młoda dziewczyna zostaje zgwałcona przez biskupa. Wbrew zdrowemu rozsądkowi postanawia walczyć o sprawiedliwość w sądzie. Oskarża księdza przed sądem o gwałt. Zadzierając z wysoko postawionym hierarchą kościelnym Dorota pakuję się w ogromne kłopoty. Zamiast sprawiedliwości dostaje oskarżenie o wykonywanie czarów. Wtedy na jej drodze staje tajemniczy mnich i proponuje pomoc. Zubożała szlachcianka nagle ma szansę walczyć o sprawiedliwość własnymi rękoma, musi jednak dokonać trudnego wyboru – staje przed dylematem, który będzie się tyczył jej dotąd nieskazitelnej wiary Boga.

„In nomine diaboli” – powieść w której nie ma walki dobra ze złem, gdyż niekiedy zło musi zostać zwalczone jeszcze gorszym złem. „Bonum non est sine malo” – gdyż dobro nie istnieje bez zła…

IN NOMINE DIABOLI

39,00/55,00 PLN
  • Autograf
  • Dedykacja
  • InPost - 12 zł

KOSZULKA "STRAŻNIK PIEKŁA"

66 / 48 / 18

70 / 52 / 22

74 / 55 / 23

76 / 58 / 24

78 / 61 / 25

KOSZULKA

79,90 PLN
  • InPost - 12 zł

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wypełnij formularz zamówienia, jeśli chcesz otrzymać dedykację, wpisz w odpowiednim miejscu jej treść. W mailu zwrotnym otrzymasz wszystkie niezbędne dane.